Sportlövő Országos Bajnokság

Fiatal egyesületünk először és rögtön 3 fővel vett részt a MSSZ Országos Bajnokságán, ahol közel 200 sportlövő mérte össze tudását a budapesti Fehér úti lőtéren.

Sportpisztoly kategóriában Farkas Zoltán (191 köregységgel) szerezte meg a bajnoki címet. Klubtagjaink, Dr. Hohl Ferenc 86. míg Bögös Tibor a 98. helyezést érte el. A hölgyek versenyében Bakos Natália (186 köregységgel) lett bajnok, míg klubtagunk Judit (175 köregységgel) 10. lett. Hohl Ferenc a központi gyújtású 25m-es versenyszámban a 67. helyen végzett.
Köszönöm a klubunk versenyzőinek, hogy részvételükkel hozzájárultak fiatal klubunk hírnevéhez. Számomra megtisztelő, hogy tagjai vagytok az egyesületünknek. Fontos első lépésnek tartom, hogy ott lehettünk és értékes tapasztalatokat szerezhettünk egy ilyen országos rendezvényen. Jövőre felkészültebben és terveink szerint több versenyzővel állunk a lőállásokba.

Részletes eredményjegyzék :

25m-es sportpisztoly versenyszám
25m-es központi gyújtású versenyszám

A képen (balról jobbra):
Bögös Tibor, Dr. Moncz Judit, Dakó Krisztián, Dr. Hohl Ferenc

Pin It

Kapcsolat

Tagi belépés