MSSZ minősítés

A Magyar Sportlövő Szövetség által 2018.május 15. napján került leellenőrizésre a gárdonyi lőtér. A lőtér megkapta a minősítést, ami azt jelenti, hogy megfelelt a MSSZ előírásainak,  - többek között-  hogy minősítő versenyeket lehessen rendezni.

A pozitív visszajelzést követően egyesületünk rögtön megkérte öt minősítő verseny megrendezésére az engedélyt  2018-as évreA MSSZ számaiban a jövőben a gárdonyi lőtéren kerülnek megrendezésre az egyesületeink versenyei. A versenyekre már most nagy az érdeklődés, hiszen sok olyan lövészklub van a környezetünkben, amelyek nem rendelkeznek lőtérrel vagy nem rendelkeznek MSSZ által minősített 50m-es lövészeti számok megtartására alkalmas pályákkal. A gárdonyi lőtér mellett  - közvetítésünkkel - a soponyai lőtér is megkapta a MSSZ minősítést, ahol egyesületünk  skeet, trap ill. vadászkorong minősítő versenyeket fogja tartani a jövőben, ahol a Gárdonyi Sportlövő Klub bírói és lövészetvezetői is aktívan közreműködnek a jövőben.

 

 

 

kép: 10 lőállásos gárdonyi lőtér

Pin It

Kapcsolat

Tagi belépés