Új versenybírók az egyesületünknél

A MSSZ keretein belül 2018. június 12. napján került megtartásra, a sörétes lövészethez kapcsolódó bírói képzés, továbbképzés és vizsga a balatonfűzfői lőtéren.

A képzést többek között Igaly Diana (olimpiai bajnok), Vasvári Erzsébet (világbajnok), Göbölös Ibolya (világbajnok) tartotta. A szervezők elmondták, hogy ilyen jellegű oktatásra és vizsgára  legutoljára 7 évvel ezelőtt került sor. A sikeresen vizsgázók a MSSZ-hez tartozó koronglövő nemzeti - és nemzetközi  versenyszámokat vezethetik. Egyesületünkből 5 fő is részt vett a képzésen és  mindannyian sikeres vizsgát tettek, melyhez ezúton is gratulálunk.

Versenybíróink skeet, trap, korongvadászat és vegyes korong versenyszámokban: Pajor József, Matkaicsek István,  Nagy Tamás, Schutzbach Zsolt, Dakó Krisztián.

 

 Köszönjük a szervezést a MSSZ-nek, Nagy Bélának és a magas szintű oktatást az olimpiai- és világbajnokainknak !

Pin It

Kapcsolat

Tagi belépés