Újra ! Akcióban a diákok is !

Egyesületünk ismét és immár 2. éve szervezőként vett részt a "TESZEDD Magad !" önkéntes szemétszedési akcióban.

Sajnos évről-évre probléma, hogy gátlástalan, tudatlan emberek a hulladékaiktól a város külterületén  szabadulnak meg. Ezzel szennyezve a környezetünket. Szerencsére van olyan összefogás évről-évre, melynek tagja tesznek ez ellen! Bár csak ne kellene!

Köszönöm Kelemen Kamilla, Dániel Juhász, Nagy Benedek, Benkő Márton, Mogyorósi Bálint, Kiss-Horváth László, Bartha László tanulóknak, hogy szombati szabadidejükből időt áldoztak és segítettek Gárdony külterületét megszabadítani sok-sok zsáknyi szeméttől. Büszkék lehetünk a fiatalokra! A segítőkész fiatalok a szemétszedés után örömmel fogadták el egyesületünk felajánlását és megmérettették magukat a sportlövészet területén, ahol az egyesület verseny-légfegyvereit is kipróbálhatták.

A fénykép a résztvevők hozzájárulásával készült, a fénykép és a cikk további felhasználása csak a Gárdonyi Sportlövő Klub előzetes írásos engedélye esetén lehetséges !

 

Pin It

Kapcsolat

Tagi belépés