TeSZedd! 2017

Egyesületünk rendhagyó módon és már 3. éve részt vesz az országos a "TeSZedd ! - Önkéntesen a tiszta Magyarországért megmozduláson! Várjuk idén is az környezetükre igényes és a környezetért tenni akarók önkénteseket.

Az elmúlt 2 évben egyesületünk tagja és az önkéntes megmozduláshoz csatlakozott Gárdonyi Nyugdíjas Klub több, mint 300 zsáknyi szeméttől szabadította meg Gárdony város külterületét.

Remélem, hogy idén már kevesebb lesz a szemét mennyisége és idővel eljutunk oda, hogy nem szükség az ilyen jellegű megmozdulásokra. Addig amíg ezt az állapotot el nem érjük várunk minden lakóhelyére és környezetére igényes állampolgárt, aki egy kis segítséggel tesz Gárdony város élhetőbb és tisztább létéért.

A szemétszedéssel kapcsolatos fontosabb információk !  

Találkozási pont : Gárdony Vörösmarty utca és határ út sarok

Találkozási időpont: 2017.09. 15 16:00 ( Az időpont változhat!!)

 Az országos megmozdulásról részletesebb információ a http://szelektalok.hu/ oldalon található !

Pin It

Kapcsolat

Tagi belépés