Aktuális időjárás

Hőtérkép

Cserediák program a lőtéren

A táborozó diákok programját követően néhány nappal ismét a szünidőző tanulok egy csoportja vette birtokba a lőteret.

A "cserediák programban" résztvevő tanulók, játékos ügyességi és egyben fejlesztő feladatokon keresztül megismerkedhettek a sportlövészettel. A foglalkozást természetismereti totó, ping-pong és Magyarország vadjairól egy rövid előadás tette még változatosabbá. A programon résztvevők  -többek között- kipróbálhatták az sportlövő egyesületünk versenylégfegyvereit és elvihették a lőlapokat, amire többen életük első célzott légfegyveres lövéseit adták le. A Gárdonyi Sportlövő Klubtól minden résztvevő egy emléklapot kapott a programon való részvételért.

 

Pin It

Partnereink

       

       

       

 

       

      

 

      

     

    

Az egyesületünk szervezésében

megvalósult programokban eddig

201

diák vett részt

2018. július 23.

napját követően.

 

Oldalainkat 25 vendég és 0 tag böngészi

Kapcsolat

Tagi belépés