2017/2018 Diákolimpiai eredményeink

A Fejér megyei Diákolimpián az egyesületünk felkészítésével és támogatásával 9 gárdonyi és kápolnásnyéki diák összesen 21 nevezéssel vett részt, mely 2017.október 21. napján került megrendezésre.

Az "érdekes" körülmények között megtartott megyei szintű Diákolimpián a fiatalok mindvégig a  szabályok, az ellenfél, a bíró döntéseinek, a verseny szellemének tiszteletét, a csapatszellemet, a lojalitást, valamint az önérzetet a győzelemben éppúgy, mint vereség esetén tiszteletben tartottak, annak ellenére, hogy több kifogásolható dologgal szembesültek.

 

 

 A versenyen a következő érmes helyezések születtek:

Lány 20 lövéses légpisztoly kategória:

Helyezések

Név

Iskola

Felkészítő egyesület

I.

Pócsik Emese Csenge

Chernel

Gárdonyi Sportlövő Klub

II.

Kovács Kinga Gréta

Chernel

Gárdonyi Sportlövő Klub

III.

Kelemen Kamilla

Chernel

Gárdonyi Sportlövő Klub

Lány 20 lövéses légpuska kategória:

Helyezések

Név

Iskola

Felkészítő egyesület

I.

 

 

 

II.

Kelemen Kamilla

Chernel

Gárdonyi Sportlövő Klub

III.

Kovács Kinga Gréta

Chernel

Gárdonyi Sportlövő Klub

Fiú 20 lövéses légpisztoly kategória:

Helyezések

Név

Iskola

Felkészítő egyesület

I.

Benkő Márton

Chernel

Gárdonyi Sportlövő Klub

II.

Berkes Dominik

Chernel

Gárdonyi Sportlövő Klub

III.

Juhász Dániel

Szfv.-i Váci M.

Gárdonyi Sportlövő Klub

Fiú 20 lövéses légpuska kategória:

Helyezések

Név

Iskola

Felkészítő egyesület

I.

 

 

 

II.

Benkő Márton

Chernel

Gárdonyi Sportlövő Klub

III.

Berkes Dominik

Chernel

Gárdonyi Sportlövő Klub

 

Lány csapatverseny légpisztoly és légpuska versenyszámban:

1. helyezett    Kelemen Kamilla- Pócsik Emese – Kovács Kinga Gréta

Fiú csapatverseny légpuska versenyszámban:

1. helyezett    Benkő Márton – Kis-Horváth Bence – Bognár Máté

Fiú csapatverseny légpisztoly versenyszámban:

1. helyezett    Benkő Márton – Kis-Horváth Bence – Berkes Dominik

 

Büszke vagyok a diákokra és az elért eredményekre, amihez ezúton is gratulálunk!