Önzetlen felajánlás

Salamon Tímea kétszeres világbajnoki aranyérmes sportlövő egyedülálló felhívást tett közzé az MDLSZ Facebook-os csoportjában. Timi felajánlotta kupáit egyesületek részére továbbhasznosításra vagy épp dekorációnak.

A Gárdonyi Sportlövő Klub nevében felvettem a kapcsolatot Tímeával és kértem, ha van rá lehetőség és mód, úgy egyesületem örömmel fogadna a kupákból. Tímea hamarosan visszajelzett, hogy szívesen eljuttat egyesületünk részére a serleggyűjteményből. Minden tiszteletem Salamon Tímeáé, hogy ilyen páratlan, önzetlen tettre szánta el magát.

Megtisztelve érzem magam.

Köszönjük Timi!

A kép 2018.01.18. a police.hu oldalon megjelent hírek "Zsaru Magazin" "Gyorsan, pontosan, okosan" cikkből lett átlinkelve. Jelen cikkünk Timi hozzájárulásával jelent meg.

Pin It

Partnereink

       

       

       

 

       

      

 

      

     

    

Az egyesületünk szervezésében

megvalósult programokban eddig

201

diák vett részt

2018. július 23.

napját követően.

 

Oldalainkat 49 vendég és 0 tag böngészi

Tagi belépés