MDLSZ Gyorspont verseny 2020.02.15.

Egyesületünk 5 fővel képviseltette magát Tatabányán megtartott versenyen.

A megmérettetésen nem csak versenyzőként, de bíróként is jelen voltunk. Köszönet Pajor József tagunknak, aki versenybíróként segítette a versenyt. Kiskaliberű pisztoly nyílt irányzék versenyszámban Nagy Tamás, míg Dakó Krisztián a nagy kaliberű optika versenyszámban hozta el a 3. helyért járó érmet. Fiatal versenyzőink is jól kezdtek, hiszen az első versenyciklusukat megkezdve Nagy Benedek és Szabó Márk, kiskaliberű puska optikai irányzék versenyszámban első osztályú minősítést szereztek.

Köszönet a jó szervezésért, és gratulálok a versenyen elért helyezetteknek. 

Részletes eredményjegyzék : https://portal.mdlsz.com/eredmeny/540/2020_130.pdf

 

Pin It

Partnereink

       

       

       

 

       

      

 

      

     

    

Az egyesületünk szervezésében

megvalósult programokban eddig

201

diák vett részt

2018. július 23.

napját követően.

 

Oldalainkat 110 vendég és 0 tag böngészi

Tagi belépés