Aktuális időjárás

Hőtérkép

Egyesületünk a Zánkai Erzsébet táborban

Zánkán található Erzsébet táborban a résztvevők részére tematikus napok kerülnek megrendezésre a nyár folyamán minden szerdán.

A rendőrség, a mentők, a tűzoltók és más hivatalos szervek bemutatói mellett, a rendezvényen Honvédelmi Sportszövetség is részt vett. Egyesületünk képviselővel, 2 alkalommal is szerepet vállalt, hogy megismertesse a honvédemhez és a sportlövészethez is köthető lövészet alapjait a táborozóknak. A nagy érdeklődést övező lézeres lövészetnél közel 300 diák és kísérőik próbálhatta ki a célzás alapjait egy-egy tematikus napon.

A kép szerzői jogvédelem alatt áll.*

 

Pin It

Partnereink

       

       

       

 

       

      

 

      

     

    

Az egyesületünk szervezésében

megvalósult programokban eddig

201

diák vett részt

2018. július 23.

napját követően.

 

Oldalainkat 47 vendég és 0 tag böngészi

Kapcsolat

Tagi belépés